• חלק מרכזי בחזון אותו אנו מנסים לממש במרכז גרנות הוא שיפור של יחסים ותקשורת בין האזרחים בישראל. על פי תפיסתנו, אחת הבעיות המרכזיות הקיימות כיום בחברה בישראל הוא השיח החברתי, אשר מלווה בדפוסים של תקשורת מפלגת, אלימה, הכוללת חוסר הקשבה לאחר.

  לדף הפעילות
 • חטיבת הכשרת מטפלים מכשירה אנשי מקצוע לסיוע, טיפול, תמיכה וקידום אוכלוסיות שונות בקהילה. הכשרת מטפלים כוללת סדנאות מיוחדות המועברות על ידי אנשי מקצוע מתחומי הפסיכולוגיה, מדעי החברה ומדעי ההתנהגות, ועוסקות במניע האנושי להתנהגות פיזית והתנהגות מילולית.

  לדף הפעילות
 • החטיבה מעודדת ומעניקה תעודות הוקרה ותווי אחריות חברתית למרכזים, עמותות, ארגונים או אנשים פרטיים אשר לוקחים חלק בפעילותו של מרכז גרנות, מסייעים, תומכים, יוזמים ומעניקים מעצמם למען קידומה של החברה בישראל. אנו במרכז גרנות מעודדים ומקדמים יוזמות חברתיות לשיפור פניה של החברה.

  לדף הפעילות
 • פיתוח ערכים בקרב הדור הצעיר, הרחבה והעמקה של ערכי הנתינה, הרצון להתנדב, לתרום ולהשפיע, ולתת מעצמך למען האחר. הנתינה אליה אנו מכוונים את בני הנוער אינה מצומצמת למגזר אחד, או קהילה מסויימת, אלא נתינה כפעולה משמעותית, המקנה סיפוק הן עבור הנותן והן עבור המקבל.

  לדף הפעילות
 • הסיוע של מרכז גרנות בתחומי זוגיות ואהבה כבר סייע לאנשים רבים למצוא ולשמור על הזוגיות המתאימה עבורם, ומתוך הניסיון הרב שנצבר במרכז אנו מצליחים כיום לסייע לאנשים רבים במציאת זוגיות, ולזוגות אחרים להתגבר על קשיים בזוגיות שהנם מנת חלק של זוגות רבים.

  לדף הפעילות
 • אנו מסייעים ונותנים מענה למשפחות אשר נמצאות במצוקה כלכלית כואבת ועקב המצב הנפשי או המשפחתי שנקלעו אליו התדרדרו לעוני ומחסור. מקרים אלו מטופלים על ידינו בנחישות וברגישות תוך סיוע ציבורי לתרומה למקרים אלו.

  לדף הפעילות