זוגיות ואהבה

אחד מתחומי הפעילות של מרכז גרנות הוא קידום מערכות יחסים וזוגיות, מתוך תפיסה כי זוגיות ואהבה בין בני זוג הם המפתח לקידומה של תקשורת בחברה כולה, ומשפיעים באופן ישיר על התנהגותו של האדם בסביבה בה הוא חי

אנו מאמינים כי האדם הוא יצור זוגי מטבעו, ובמרכז שאיפתו של כל אדם קיים הרצון למצוא, לקיים ולשמור על מערכת יחסים זוגית שהיא המפתח להתפתחות האישית, המהווה מראה להתפתחותה של החברה כולה.

זוגיות ואהבה

הסיוע במציאות זוגיות ואהבה מתבצע בחטיבה במרכז גרנות בעזרת הפעלה, קידום והפצה של סדנאות זוגיות, המיועדות לכל אדם המחפש את הזוגיות המתאימה עבורו. אנו נעזרים במטפלים זוגיים, המוכשרים גם הם בעזרת חטיבת הכשרת מטפלים במרכז גרנות. מטפלים אלה בונים, יוצרים ומפתחים סדנאות זוגיות לקבוצות או באופן פרטי, מסייעים ביצירת מדריכים בכתב או בווידאו לצורך מציאה וקיום של זוגיות אישית.

החטיבה במרכז גרנות האחראית על זוגיות ואהבה עוסקת בתחום הזוגיות, באהבה ובהבנה לצרכים של כל אדם באופן אישי ואינדיבידואלי, תוך שמירה על כבוד והבטחת פרטיותו של האדם. הסיוע של מרכז גרנות בתחומי הזוגיות והאהבה כבר סייע לאנשים רבים למצוא ולשמור על הזוגיות המתאימה עבורם, ומתוך הניסיון הרב שנצבר במרכז אנו מצליחים כיום לסייע לאנשים רבים במציאת זוגיות, ולזוגות אחרים להתגבר על קשיים בזוגיות שהנם מנת חלק של זוגות רבים.

מדריכי הזוגיות אותם יוצר המרכז בכתב או בווידאו מבוססים על ניסיון רב שנצבר לאורך שנים רבות, ומתוך ידע וניסיון של אנשי מקצוע, ומטפלים בתחומי הזוגיות. פעילותו של המרכז בתחום הזוגיות והאהבה כולל את הכשרת מטפלים זוגיים, המוכשרים במסגרת החטיבה להכשרת מטפלים. המטפלים הזוגיים שהוכשרו במרכז מעניקים סיוע ותמיכה בתחומי הזוגיות, אחראיים על יצירה, קידום והפצה של הסדנאות בנושא ועל יצירת המדריכים והפצתם.

תחום זה של זוגיות ואהבה משולב כחלק מכלל פעילותו של מרכז גרנות, ונמצא גם כחלק מפעילותן של שאר החטיבות במרכז. התיאום בין החטיבות השונות, וכלל פעילותה של החטיבה במרכז האחראית על זוגיות ואהבה, מיועדת לקדם את חזון הארגון לקידומה החברתי של החברה בישראל בכללותה.

המטפלים הזוגיים שהוכשרו במרכז מעניקים סיוע ותמיכה בתחומי זוגיות ןאהבה. הם אחראיים על יצירה, קידום והפצה של הסדנאות בנושא.